Aktualitet

Përfshihet nga flakët banesa në Kavajë, humb jetën një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:58 - 30/01/21 |
Semiljana Azizi

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Kavajë.

Sipas informacionit zyrtar bëhet me dije se një banesë është përfshirë nga zjarri, duke i marrë jetën një 85-vjeçari, të identifikuar me iniciale L. K.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

Informacion paraprak

Më datë 30.01.2021, rreth orës 07:20,  në Golem, Kavajë, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit L.K. Si pasojë e zjarrit ka humbur jetën shtetasi L. K., 85 vjeç.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas