Kronikë

Përdhunuan 20 vjeçaren me probleme mendore, burg për vëllezërit nga Kukësi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:05 - 24/06/20 |
el ida

Gjykata vendosi masën arrest me burg për dy vëllezër, të akuzuar për përdhunim.

Dyshohet se dy vëllezërit, 31 dhe 24 vjeç, kanë abuzuar seksualisht me një 20 vjeçare me probleme mendore dhe fizike nga Kosova.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Lojme, Kukës./Opinion.al

 

Pas