-Jetë dhe Stil

Për të mos u humbur! Miliarderja ushqen me gji vajzën prej katër vitesh


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:23 - 13/10/18 |
b.f

Javën e kaluar, Petra Ecclestone u shpreh e habitur për zgjedhjen e motrës së saj, e cila prej katër vitesh vijon të ushqejë me gji fëmijën e saj. Por, vetë Tamara shpjegon arsyet se pse krejt aksidentalisht u kthye në një avokate të kësaj gjëje.

Vajza e madhe e bossit të Formula One, Bernie Ecclestone, vijon të shënojë një tjetër rekord në listën e përgjegjësive të mëmësisë, për sa kohë që vazhdon t’i japë gji Fifi-t, vajzës së saj që muajin e ardhshëm fillon shkollën.

Tamara, krenare për këtë situatë flet me shumë mburrje dhe njëherësh befasi, se si ia doli që ta mbajë këtë ritëm për plot katër vite.

“Unë kurrë nuk u nisa që do ta bëja këtë gjë, sepse e kisha të shënuar në axhendë. Nuk pres që ta bëjë me doemoes këtë gjë, por për sa kohë kam qumësht do të vazhdojë ta ushqej dhe më besoni kjo është gjëja më e mirë që kam përjetuar ndonjëherë në jetë. Familja ime është 100% përkrahëse në këtë zgjedhje. Kur unë isha shtatzënë ata më thonin shpesh që ta ushqeja fëmijën me gji dhe kishin pasur të drejtë. Ata më njohin mirë, po aq sa unë njoh veten. Ndaj, nëna ushqejini sa më shumë me gji fëmijët tuaj. Është kaq e mrekullueshme kjo gjë”, përfundon ajo.
Dhe Tamara sapo ju dha një mesazh të gjitha mamave!

Pas