InstaBIZ

“Për atë flirt bëri namin dhe u dogja unë”, Gent Pjetri tregon arsyen e divorcitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:47 - 26/11/22 |
Opi Nion

Gent Pjetri është kthyer sërish në vëmendjen e mediave pas publikimit të një interviste të tij pak kohë më parë e sigurisht rikthimit në ekran.
Në një tjetër intervistë në Ora News, ai ka pranuar të flasë edhe pak më shumë detaje mbi jetën private dhe divorcing.
“Ndahesh minimalisht me llafe, do bësh sherr. Do hapet një gjyq.

Dikush do të humbë. Në këtë rast humba unë se shtëpinë e ka ajo, s’e kam unë”, tha ai. I pyetur nëse tradhtia ka qenë shkaku për ndarjen, ai tha: “Tradhëti jo, flirt po dhe i kërkoj ndjesë. Për atë flirt bëri namin dhe u dogja unë”./Opinion.al

Pas