Aktualitet

Pengmarrja me armë në Francë, nuk është akt terrorist 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:58 - 24/11/15 |
b.f

Pengmarrja e ndodhur në kufirin mes Belgjikës dhe Francës , sipas policisë franceze nuk ka lidhje me akte terroriste, por mendohet të ketë qenë për arsye grabitjeje.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas