-ARKIVA OPINION

PD: JA SI HIQEN KRIMINELET!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:14 - 24/03/15 |
root

Të ftuar:

Eduard Halimi
Anila Basha
Oerd Bylykbashi
Juli Xhokaxhi
Erl Murati
Fatos Hakorja

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=fHRUQ7SUsiM” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (4)

Shkruaj nje koment

 1. Demaskimi me i mire qe mund ti behet “aleances se qelbesirave”, jane komentet e nivelit te ketij apo kesaj “komentuesje” me emer serb

 2. Kete shqetesim qe shpreh komentuesi i pare, besoj se e kane edhe mijra emigrante shqiptare qe ne pamundesi te kontaktit dirrekt me TV, i ndjekin si video te regjistruara ne internet nepermjet faqes online.
  Nuk eshte e para here qe keto video bllokohen e nuk mund te hapen.
  Per ca kohe, te gjitha videot e debateve te Opininonit ne TV Klan online, kishin te bllokuar audion. Po e njejta histori edhe me TV Ora News.
  Eshte ky nje difekt teknik i ketyre televzioneve, apo ndonje nderhyrje selektive hakeresh pasi ne disa faqe omline te mediave qe dukshem shfaqen si zedhenese te qeverise, nuk kam pare te ndodhe kjo.

 3. Jam nje shikues shume i rregullut i emisionit Opinion te drejtuar nga Z. Fevziu. Ju lutem download tre emisionet e fundit sepse nuk mund ti shohim online. Me shprese qe do te gjindet nje zgjidhje, ju falenderoj per punen e shkelqyer te emisionit dhe te vete gazetarit dhe shkrimtarit tashme te njohur Blendi Fevziu.
  Many thanks.

Pas