Politikë

PD i përgjigjet Kryemadhit: Rama, Berisha dhe LSI kanë të njëjtin hallBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:25 - 21/02/22 |
Opi Nion

Pas deklaratës kundër Komisionit Hetimor për Inceneratorët, Partia Demokratike i është përgjigjur kryetares së LSI, Monika Kryemadhi

Në faëqen zyrtare të PD në “Facebook” shkruhet se Rama, Berisha dhe LSI e sulmojnë komisionin sepse nuk duan që Shqipëria të nddryshojë.

“Ja kush po sulmon Komisionin Hetimor për inceneratorët, që po punon për të zbardhur të vërtetën mbi vjedhjen e 430 milionë euro. Nga një anë Rama dhe PS. Nga ana tjetër LSI dhe Berisha. Të tre i lidh i njëjti hall: Këta nuk duan që Shqipëria të ndryshojë”,-shkruhet ne reagimin e PD./Opinion.al

Pas