Life Style

PD e përçarë për shkak të vendimit të tij, Basha shijon fundjavën në KosovëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:25 - 22/10/22 |
Opi Nion

Në një kohë që PD vijon përpjekjet për t’u bashkuar pas më shumë se një vit nga vendimi për përjashtimin e Sali Berishës nga grupi parlamentar, Lulzim Basha ka zgjedhur që fundjavën t’ia dedikojë familjes.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Basha ka publikuar disa foto me bashkëshorten e tij Aurela dhe vajzat Dafinën dhe Viktorian.

Basha së bashku me familjen e tij po viziton Kosovën, ndërsa ndalesa e parë ka qenë Prizreni.

“Fundjavë e veçantë me Aurelën, Dafinën dhe Viktorian në Kosovë. Ndalesa e parë në Prizrenin e historisë dhe bukurive të shumta natyrore”,-shkruan Basha./ Opinion.al

Pas