InstaBIZ

Patrisi bëhet totalisht tap; shihni si vepron Tuna


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:27 - 12/10/18 |
b.f

Tuna dhe Patrisi jo rrallëherë bëhen kryefjalë e titujve rozë dhe nuk ka si të ndodhi ndryshe kur bëhet fjalë për personazhe si ata.

Duket se çifti po kalon shumë mirë në Turqi, dhe në videon e fundit të postuar nga Tuna në Instagram duket se ata po argëtohen pafund.

Tuna ndau një moment të veçantë me ndjekësit e cila e shfaq Patrisin të dehur e që në mbishkrim ia lë këto fjalë: “Babi u deh”, ku shihet Patrisi duke kërcyer dhe duket mbajtur biberonin e Tianit në gojë.

Pas