Te Fundit

Patozi-Ramës: Qeveria gjysma-gjel, të mungon LSIBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:58 - 22/10/15 |
b.f

TIRANË- Astrit Patozi i përsëriti disa herë sot Ramës në sallën e Parlamentit se duhet të japë dorëheqjen, sipas tij për disa arsye. Por në fund i tha: Z.Rama kthye kohën dhe shih kabinetin tënd të këtë sallë, të mungon gjysma: je qeveri gjysma-gjel, ndaj jep dorëheqjen sa nuk je vonë se do të pakësohet edhe më…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas