Kronikë

Patos/ Ndërron jetë një person, u hodh nga kati i pestë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:05 - 20/12/20 |
Opi Nion

Një i moshuar në qytetin e Patosit ka ndërruar jetë pasi është hedhur nga kati i pestë i pallatit ku jetonte. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Naftëtari” të dielën në mesditë, ndërsa viktima sipas policisë është 71-vjeçari me inicialet K.XH. Dyshohet se i moshuari ndodhej në gjendje depresioni.

Informacion paraprak

Sot rreth orës 12:10, në lagjen “Naftëtari”, Patos, dyshohet se në gjendje depresioni është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit shtetasi K. Xh., 71 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Pas