Aktualitet

Patos/ 38-vjeçari thyen xhamin e qendrës shëndetësore dhe konfliktohet me mjeken


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:04 - 28/10/21 |
Opi Nion

Një 37-vjeçar është proceduar penalisht nga Policia në Patos. K.H., pasi është konflikuar me një mjeke ka thyer xhamin e qendrës shëndetësore.

“U  procedua penalisht shtetasi K. H., 38 vjeç, banues në Patos, pasi për motive të dobëta, është konfliktuar me shtetasen F. M., 37 vjeçe, (me detyrë mjeke pranë qëndrës shendetësore Dukas, Patos) dhe ka thyer xhamin e derës së qëndrës shëndetësore Dukas”, njofton policia./Opinion.al

Pas