InstaBIZ

Pasi i propozoi moderatores,Rezart Veleshnja sapo na prezantoi të dashurën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:39 - 12/10/18 |
b.f

Rezart Veleshnja është një nga aktorët më të njohur shqiptar, i cili tërheq shumë vëmendjen me postimet e tij në Instagram

Së fundmi Rezarti ka publikuar një foto me moderatoren Ori Nebijaj, por përshkrimi që ai i ka vendosur fotos i ka habitur të gjithë. “Ori Nebijaj kur do fejohemi ne?”, i thotë Rezarti moderatores. “Me unazë nesër live”, i ka komentuar Ori, duke treguar se është thjesht një shaka.

Dhe pasi u bë viral në shumë media, aktori i njohur ka prezantuar të dashurën ditën e sotme. Në një foto në Intagram Rezi shkruan se kjo është vajza që ai ka studiuar dhe dashuruar.

“Ujku ujku ujku u be nami me portalet por ne fakt kjo eshte ajo qe un kam ndjekur kam studjuar edhe kam dashuruar tha sander mafishja! tani u bera vet mafishe pas ksaj! Love u my babe!❤️❤️”, shkruan Veleshnja.

Pas