Aktualitet

Pas zgjedhjes së presidentit të ri,Rama mëson të bëjë pica dhe ua ndan qytetarëveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:28 - 04/06/22 |
Opi Nion

Pas zgjedhjes së presidentit të ri me votat e Kuvendit të Shqipërisë, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të mësojë të bëjë pica.

Rama mori pjesë në një aktivitet të zhvilluar në sheshin “Italia”, në kuadër të Javës Italiane të Kulturës.

Aty, Rama iu afrua njërës prej stendave dhe përgatiti një picë.

Më pas, kryeministri Rama i ka shërbyer edhe qytetarëve duke u dhënë pica./Opinion.al

Pas