InstaBIZ

Pas ndarjes nga jeta, Rudina Dembacaj poston foton e veçantë me të atin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:09 - 20/02/21 |
Semiljana Azizi

Pas tetë muajsh nga ndarja nga jeta e babait të saj, Rudina Dembacaj ka zgjedhur ta kujtojë me një foto të tyre bashkë.

Nëpërmjet një postimi në “Instagtam” Rudina Dembacaj i ka dedikuar të atit të ndjerë fjalë prekëse.

Ndonëse në rrjetet sociale Rudina shfaqet përherë shumë e qeshur dhe sportive, në disa momente ka treguar gjithashtu se i ati ka qenë një nga pikat e saj më të dobëta.

“Më mungon”, ka shkruar ajo krah fotos ku shihet duke përqafuar me babain e saj.

Edhe pse mungesa e një prindi kur ndahet nga jeta është e madhe, Rudina ka treguar se ka mundur të superojë çdo gjë, duke kujtuar vetëm momente të bukura./Opinion.al

Pas