InstaBIZ

Pas ndarjes me Bradley Cooper, Irina Shayk i kthehet sfilatave


               Publikuar në : 15:18 - 15/06/19 |
xhu lia

Çifti i njohur i showbizit Bradley Cooper dhe Irina Shyak i dhanë fund marrëdhënies së tyre rreth një javë më parë.

Megjithatë duket se Irina është duke e përballuar mjaft mirë ndarjen. Pas udhëtimit të saj në Islandë ajo u shfaq në pasarelë për 90 -vjetorin e  “CR Runway x LuisaViaRoma” në Itali.

Modelja seksi u shfaq me dy veshje në ngjyrë të zezë në sfilatë duke u dukur më në formë se kurrë. Mesa duket Irina e ka hedhur pas krahëve tashmë historinë me Cooper. Dyshja ka edhe një vajzë dy-vjeçare me emrin Lea./Opinion.al/

i1 i2
<
>

Pas