InstaBIZ

Pas divorcit, Bora Zemani flet për ‘tradhtinë’ e Vin Velit!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:00 - 14/09/18 |
b.f

Moderatorja Bora Zemani dhe DJ Vin Veli i dhanë fund historisë së tyre të dashurisë vitin e kaluar.
DJ i njohur deklaroi në një intervistë se kishte tradhtuar por nuk dha detaje nëse ka ndodhur gjatë lidhjes me Borën. Ndërkohë, Bora nuk i ka rezistuar trendit të momentit “Më bëj një pyetje” në Instagram.

Ishte një prej ndjekësve të saj që i kujtoi lidhjen me Vin Velin duke e pyetur nëse e ka patur të vështirë ndarjen.

“Nuk besoj se ka ndarje të thjeshtë”, shkruajti Bora.

Pavarëisht kësaj, të dy kanë vogëlushin Arbor që do ti bashkojë gjithë jetës, i cili momentalisht jeton me nënën e tij.

Pas