Kryesore

Parashikimi i motit, si do të ndryshojnë temperaturat gjatë ditës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:00 - 14/11/20 |
Al Do

Paraditja paraqitet me alternime kthjellimesh dhe vranësirash, ku më të dukshme vranësirat do jenë në gjysmën lindore të vendit.

Por pas mesditës motit do të karakterizohet nga kthjellimet në të gjithë Shqipërinë.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes por rritje me 2 gradë sjellë mesdita duke luhatur vlerat ditore nga 2°C deri në 21°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi Verior duke krijuar në det dallgëzim i ulët./ Opinion.al

Pas