Kryesore

Parashikimi i motit për ditën e sotme


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:57 - 25/11/20 |
Al Do

Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësirash dominojnë motin gjatë paradites. Por mesdita dhe orët vijuese largojnë vranësirat fillimisht nga zonat bregdetare dhe me pas gjithë territori do përfshihet nga kthjellimet.

Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes por rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -2°C deri në 19°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi Verior-Verilindor duke krijuar dallgëzim i ulët.

Pas