Kryesore

Parashikimi i motit për ditën e sotme, 24 tetor


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:02 - 24/10/20 |
Al Do

Sipas MeteoAlb, dita nis me mot të kthjellët në vendin tonë dhe vranësira të lehta. Ndërsa duke ju afruar mesditës vranësirat bëhen me të shpeshta, por sërish nuk priten reshje në territor.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes por ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 6°C deri në 22°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë. /Opinion.al

Pas