Aktualitet

Parashikimi i motit për ditën e sotme, 13 mars 2021


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:52 - 13/03/21 |
Opi Nion

Vendin e pret një fundjavë me vranësira të dendura me kthjellime të pakëta në veri e qendër, ndërsa në jug me vranësira e kthjellime.

Reshje shiu në veri e pjesërisht në qendër. Intensiteti i reshjeve i ulët e përkohësisht mesatar në veri.

Borë në male në veri.

Era do të fryjë nga kuadrati i jugut mesatare e hera herës e vrullshme në bregdet. Për këtë shkak temperaturat do të pësojnë rritje ditën e diel. Valëzimi i forcës 3 dhe 4 ballë.

Pas