Kryesore

Parashikimi i motit për ditën e shtunë, 5 qershor 2021


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:00 - 05/06/21 |
Opi Nion

Me këtë fundjavë do të përjetojmë verë të vertetë.

Kështu përgjithësisht do të ketë mot me diell dhe vranësira të larta shtresore të cilat do të përfshijnë kryesisht jugun e qendrën e vendit. Në alpe shi i izoluar mesditën e së dielës.

Era do të fryjë juglindje dhe veriperëndim e lehtë e mesatare në bregdet duke u pasuar nga valëzim i forcës 3 ballë. Temperaturat do të shënojnë rritje.

Ju urojmë një fundjavë të bukur pranë natyrës!

Pas