Kryesore

Parashikimi i motit , 4 Prill 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:19 - 04/04/20 |
el ida

Sipas MeteoAlb, kushte e qëndrueshme atmosferike do vijojnë të jenë prezentë në vendin tonë, duke bërë që kthjellimet të dominojnë në territor. Por zonat Lindore-Verilindoren paraqiten me vranësira të pakat dhe reshje të izoluara.

Temperaturat e ajrit do të vijojnë të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke regjistruar vlerën minimale në qytetin e Pukës me 0°C, ndërsa vlera maksimale do të shënohet në qytetin e Durrësit me 20°C.

Era do fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det me shpejtësi 55 km/h nga drejtimi Verior – Verilindor duke krijuar dallgëzimin 5 ballë./Opinion.al

Pas