Kryesore

Parashikimi i motit, 30 korrik 2022Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:07 - 30/07/22 |
Opi Nion

Moti do të jetë më kthjellime dhe vranësira të pakta në zonat malore pasdite.

Temperaturat në mëngjes do të luhaten nga 18-23 gradë. Në mesditë do të jenë me rënie duke u luhatur nga 33-35 gradë C në veri deri në 34-37 gradë C.

Era do të jete me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 8 -10 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 ballë në det të hapur.

Pas