Kryesore

Parashikimi i motit, 29 dhjetor 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:00 - 29/12/20 |
Opi Nion

Reshjet e shiut dhe vranësirat do të dominojnë orët e para të mëngjesit këtë të martë në pjesën veriperëndimore.

Por gradualisht, reshjet do të përfshijnë të gjithë vendin ku në veri dhe verilindje nuk do të mungojnë as reshjet e dëborës.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga -2°C deri në 14°C.

Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi 55 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 5 ballë./ Opinion.al

Pas