Aktualitet

Parashikimi i motit, 28 prill 2021


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:28 - 28/04/21 |
Opi Nion

Gjatë ditës së sotme kushte të qëndrueshme atmosferike do të dominojnë pjesën më të madhe të vendit gjatë paradites. Ndërsa orët e mesditës dhe pasdites i bëjnë të dukshme vranësirat, të cilat do të sjellin reshje të karakterit lokal në zonat Veriore dhe pjesërisht ato Lindore.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të mbeten të pandryshuara në mëngjes, por do të ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 8°C deri në 26°C.

Era do të fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dallgëzim 3 ballë./Opinion.al

Pas