Kryesore

Parashikimi i motit, 28 dhjetor 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:49 - 28/12/20 |
Opi Nion

Kjo javë do të fillojë me vranësira dhe reshje shiu, ndërsa zona veriore e vendit do të karakterizohet nga reshje dëbore.

Mesdita do të sjellë përmirësim të kushteve atmosferike duke bërë që herë pas here të kemi intervale me kthjellime.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit ulen në mëngjes por rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -3°C deri në 12°C.

Era do fryjë e fortë në tokë dhe det me shpejtësi 75 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim mbi 6 ballë./ Opinion.al

Pas