Aktualitet

Parashikimi i motit, 23 prill 2021


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:12 - 23/04/21 |
Opi Nion

Gjatë ditës së sotme vendi ynë do të jetë në dominimin e vranësirave të dendura të cilat do të sjellin reshje shiu, ku herë pas here parashikohet që reshjet të jenë dhe në forme rrebeshi. Por në intervale të shkurtra kohore priten dhe pauza të reshjeve në vend.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të vijojnë të rriten në mëngjes, por do të ulen ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 5°C deri në 17°C.

Era do fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 33 km/h nga drejtimi verilindor duke krijuar dallgëzim 3 ballë./Opinion.al

Pas