Kryesore

Parashikimi i motit, 22 tetor 2019


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:59 - 22/10/19 |
el ida

Ditën e sotme vendi ynë do të karakterizohet nga mot i kthjellët me alternime vranësirash por mundësitë për reshje shiu janë të pakta.

Sipas Meteoalb, temperaturat do të vazhdojnë të jenë të larta për muajin tetor ku do variojnë: në zonat malore nga 07ºC deri në 19ºC, në zonat e ulëta nga 14ºC në 29 ºC dhe në zonat bregdetare nga 18C në 29ºC.

Era do të fryjë në drejtim Verior- veriperëndimor me forcë derinë 2 ballë./ Opinion.al

Pas