Kryesore

Parashikimi i motit, 22 nëntor 2019


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:02 - 22/11/19 |
el ida

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta.

Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga 03ºC deri në 11ºC, në zonat e ulëta nga 08ºC në 17ºC dhe në zonat bregdetare nga 11°C në 17ºC.

Era do të fryj në drejtim Veriperëndimor me forcë valëzimi deri në 2 ballë./ Opinion.al

Pas