Kryesore

Parashikimi i motit, 19 nëntor 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:01 - 19/11/20 |
Opi Nion

Dita e sotme nis me alternime kthjellimesh dhe vranësira të herë pas-herëshme në të gjithë vendin. Parashikohet që pasditja të sjelli shpeshtim të varnësirave në vend, ndërsa shira afat-shkurtër do ketë në zonat jugperëndimore.

Temperaturat e ajrit ulen sërisht lehtë në mëngjes por rriten në mesditë  duke luhatur velerat ditore nga 1°C  deri në 19°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar dallgëzim  2-3 ballë./ Opinion.al

Pas