Kryesore

Parashikimi i motit, 15 Shtator 2019


               Publikuar në : 08:10 - 15/09/19 |
Al Do

Ditën e sotme vendi jonë pritet të karakterizohet nga një mot i kthjellët pa reshje shiu.

Temeperatuart minimale dhe maksimale të ajrit pritet do të variojnë nga 19 grandë Celsius në 31 gradë Celsius.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare. /Opinion.al

Pas