Kryesore

Parashikimi i motit, 15 nëntor 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:02 - 15/11/20 |
Opi Nion

Dita e sotme do të nisë me kthjellime në të gjithë vendin.  Duke filluar nga mesdita, vranësirat do të përfshijnë fillimisht zonat perëndimore dhe gradualisht gjithë territorin, por pa shi.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit ulen në vlerat minimale dhe maksimale duke u luhatur nga 1°C mëngjesi në zonat malore deri në 19°C mesdita në zonat jugperëndimore.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 23 km/h nga drejtimi jugor duke krijuar në det dallgëzim i ulët./ Opinion.al

Pas