Aktualitet

Parashikimi i motit, 13 Prill 2021


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:16 - 13/04/21 |
Opi Nion

Pjesa e parë e ditës do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të krijojnë mundësi për shira të paktë në zonat veriore.

Por në pjesën e dytë të ditës parashikohet që reshjet gradualisht të shtrihen në të gjithë vendin tonë.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të vijojnë të rriten në mëngjes, por do të ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 7°C deri në 20°C.

Era do të fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det me shpejtësi 50 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dallgëzim mbi 4 ballë/ Opinion.al

Pas