Kryesore

Parashikimi i motit, 10 tetor 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:59 - 10/10/20 |
Opi Nion

Mëngjesi i ditës së sotme do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën lindore të vendit.

Bregdeti do të përfshihet nga vranësira të shpeshta dhe shira të izoluar. Ndërsa pjesa e dytë e ditës do të sjellë shtim të vranësirave dhe në mbrëmje shirat do të përfshijnë të gjithë vendin.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi jugor duke krijuar dallgëzim mbi 4 ballë.

Pas