Kronikë

Pako e dyshimtë në Elbasan, polica bën evakuimin dhe rrethimin e zonësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:13 - 28/01/22 |
Opi Nion

Një pako e dyshimtë është konstatuar paraditen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Paraprakisht , mësohet se policia ka bërë evakuimin dhe rrethimin e zonës.

Sipas “News24”, pakoja e dyshimtë është konstatuar në qendër të qytetit të Elbasanit.

Ndërsa raportohet se policia po bën verifikimin e pakos së dyshimtë./Opinion.al

Pas