InstaBIZ

Pajtohen Arbana dhe Lori


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:08 - 03/11/15 |
root

Arbana Osmani dhe Lori Hoxha hedhin poshtë zërat se miqësia mes tyre është prishur, . Moderatorja Arbana Osmani ka postuar në Instagram një foto me diçiturën: Duke folur për modën me gurunë time të modës. Të dy vajzat duken shumë të lumtura për këtë takim, madje duket sikur i ka marrë shumë malli.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas