InstaBIZ

“Pa ty jam e verbër”, Xhensila urim plot ndjenjë për ditëlindjen e BesitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:13 - 20/11/21 |
Opi Nion

Aktori i humorit, Besi feston sot 36-vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të veçantë, nuk ka munguar urimi i bashkëshortes së tij këngëtares së njohur, Xhensila Myrtezaj.

Në një postim në rrjetin social “Instagram”, teksa publikon foto ku shfaqet bashkë me vajzën e tyre Ajkën, këngëtarja shkruan një urim të ndierë për bashkëshortin.

Zoti të ka shpërblyer me dhuratën më të shtrenjtë të jetës, filizin tonë. Edhe 100 drita e syve të mi, pa ty jam e verbër”, ka shkruar këngëtarja.

Pas