InstaBIZ

Ozil refuzon “Miss Turqinë”, ja me kë lidhet!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:22 - 13/11/15 |
b.f

Jeta private e futbollistëve është shpesh po aq interesante sa edhe sporti që luajnë. Së fundi në qendër të vëmendjes ka qenë Mesut Ozil, i përfolur për një fejesë të mundshme me të dashurën e tij, Miss Turqinë, Amile Gulse.

Por ka qenë vetë Ozil, që i ka hedhur poshtë këto zëra, duke sjellë një lajm të vjetër, në kohë të re . Ai ëhtë rikthyer  tek ish e dashurëa, Mandy Capristo.
Ndarjen nga Amile dhe bashkimin me Mandyn, Mesut e konfirmoi gjatë një gala mbrëmje në Gjermani, duke postuar dhe një foto një së bashku në Instagram.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas