Aktualitet

OSHEE: Nesër stakohet energjia në disa zona në kryeqytet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:27 - 28/05/21 |
Opi Nion

Për shkak të punimeve që do të kryen ditën e nesërme në dia kabina, disa zona në Tiranë do të kenë mungesë të energjisë elektrike.

OSHEE njofton se stakimi i energjisë do të bëhet nga ora 09:00 deri në orën 16:00 pjesërisht në zonën Sauk i Ri  dhe të gjithë bizneset në segmentin e  rrugës së Elbasanit, nga Shkolla e Policise deri te zona e quajtur “karburanti i vjetër”, gjithashtu pa energji do të jetë pjesërisht rruga “Enver Preza”,  rruga “Shaqir Palushi” ,rruga “Ramazan Bregu, rruga “Grigor Gjika”, rruga “Arif Hasko”, rruga “Hamide Dalipi” rruga “Selim Jegeni”, rruga “Danish Jukniu”./ Opinion.al

Pas