Aktualitet

OSHEE: Nesër do të ketë ndërprerje të energjisë në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:01 - 20/10/21 |
Opi Nion

OSHEE ka njoftuar se ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për disa zona në Tiranë.

Sipas OSHEE, ndërprerja do të bëhet në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit.

Stakimi i energjisë do të bëhet gjatë intervalit kohor:

09:30-13:30

Pjesërisht: Zallherr, Kodër e Kuqe, Gërdec, Marqinet

09:00-16:00

Pjeserisht: Rruga “Shyqyri Brari”

09:00-13:00

Pjesërisht: Rruga “Sami Frashëri”, 1 pallat pas shkollës “Edit Durham”

Njoftim për abonentët në Tiranë

Stakim, 21 tetor

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datën 21 tetor do të punohet në disa kabina e për pasojë do të mbeten pa energji disa zona.

Më poshtë oraret e stakimit dhe zonat e prekura nga ky investim:

09:30-13:30

Pjesërisht: Zallherr, Kodër e Kuqe, Gërdec, Marqinet

09:00-16:00

Pjeserisht: Rruga “Shyqyri Brari”

09:00-13:00

Pjesërisht: Rruga “Sami Frashëri”, 1 pallat pas shkollës “Edit Durham”./Opinion.al

Pas