Te Fundit

Oriola Marashi tregon rrugën drejt suksesit: Ia kam dal me forcat e mia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:07 - 03/11/21 |
Opi Nion

Modelja Oriola Marashi ka treguar rrugën e saj drejt suksesit. Gjatë një bashkëbisedimi virtual me ndjekësit në Instagram modelja thotë ja ka dalë e vetme, pa mbështetjen e askujt.

Marashi, një ndër modelet më të bukura shqiptare, thotë se është shembulli i personit që ka arritur gjithçka duke u mbështetur te forcat e saj.

Modelja ka pozuar edhe për Guess, por ka treguar se arritja e suksesit nuk ka qenë aspak e lehtë për të.

 “Nuk mund të qahem. Unë kam standardin tim dhe me brande-t që kam punuar në Shqipëri para se të arrija të depërtoja jashtë vendit kanë qenë goxha të mira për një vajzë që punon dhe ia del e vetme pa mbështetjen e askujt. Kështu që goca: Puna dhe vetvetja nuk të lënë asnjëherë në baltë. Mos u mendoni që u zgjova një ditë të bëra dhe u bëra modele e Guess. Kam pasur shumë vuajtje, lodhje dhe bërryla për të arritur këtu. Por nuk u ndala kurrë. Unë jam shembulli konkret”,- thotë Oriola Marashi./ Opinion.al

Pas