InstaBIZ

Oriola Marashi me pushime , ja kush e shoqëron


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:44 - 16/09/18 |
el ida

Oriola Marashi është një nga modelet më në zë të momentit.Ajo është pjesë e labelit të njohur OTR dhe pritet që së shpejti të publikojë një këngë në bashkëpunim me djemtë e këtij grupi.

Së fundmi ajo ka postuar në Instagram disa Instastory ku duket qartë,që ndodhet me pushime.

Pa qartësuar vendndodhjen,por me një sërë fotografish shumë të bukura ,Oriola na tregon se ajo ka marrë disa ditë pushime.

Nëse jeni kuriozë të dini kush e shoqëron modelen shqiptare ,vetë Oriola iu sqaron. Ajo është ”arratisur “ disa ditë me të motren, Xhulia Marashi,që duket po aq e bukur sa dhe Oriola.

Pas