InstaBIZ

Orinda kujton fillesat në muzikë kur këndonte në ‘Pallatin e Pionierit’Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:44 - 15/04/19 |
xhu lia

Moderatorja Orinda Huta ka publikuar në rrjete sociale një video të vjetër të saj. Në të ajo shfaqet duke kënduar në duet së bashku me Fabio Lito, një këngë e tekst të Agim Doçit dhe muzikë të Ardit Gjebreas, në ‘Pallatin e Pionierit’.

Krahas videos që daton në vitin 1998 ku është duke interpretuar këngën “S’kemi tre por kemi katër”, Orinda ka shkruar:

“Kemi një problem me tekstin, s’dimë ç’themi. Po kanguri shkretë si ndjehet, gorilla, pataaaaa etj, etj”, -përfundon moderatorja dhe këngëtarja.

Nuk është hera e parë që ajo ndan moment shumë të bukura nga fëmijëria si dhe nga fillesat në botën e artit./Opinion.al/

 

Pas