Sport

Orges Shehi, zyrtarisht trajneri i Tiranës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:23 - 31/05/21 |
Opi Nion

Orges Shehi është zyrtarisht trajneri i skuadrës së Tiranës. Lajmi është bërë i ditur nga vet klubi i Tiranës përmes një njoftimi për mediat.

Në njoftim thuhet se gjatë bisedimeve në ditët e fundit presidenca dhe trajneri Shehi arritën dakordësinë për zgjatjen e bashkëpunimit mes tyre.

Njoftimi i klubit të futbollit Tirana:

Klubi i Futbollit Tirana njofton nënshkrimin e marrëveshjes me trajnerin Orges Shehi.

Gjatë bisedimeve në ditët e fundit presidenca dhe trajneri Shehi arritën dakordësinë për zgjatjen e bashkëpunimit mes tyre.

Pasi mori drejtimin e ekipit në Janarin e sezonit që lam pas, duke bërë një punë mjaft të mirë me skuadrën në pak kohë, tekniku tashmë do të vijojë të qëndrojë në krye të bankinës bardheblu./ Opinion.al

Pas