Te Fundit

Opozita kosovare: Ja ç’do të ndodhë në tubim


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:48 - 28/11/15 |
b.f

“I bëjmë apel qeverisë që të ndërpresë këtë lojën për shpërthime të rrejshme. Të sillen si burrështetas”, ka thënë Limaj.

Sipas gazetës express, kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri ka thënë se nesër do të bashkohen në sheshin ‘Zahir Pajaziti’ për të manifestuar kundërshtimin për marrëveshjet.

“Qytetarët nesër do ta kenë të qartë se Republika e Kosovës nuk cenohet dhe territori nuk falet”, ka thënë Ymeri.

Kurse kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka thënë se nesër do të festohet. “Shpresojmë që prej ditës së nesërme do të stabilizohet situata. Nesër çdo gjë do të shkojë mirë, e kjo puna me alarme të rrejshme është përrallë me mbret. E kam në plan t’i marrë edhe fëmijët e mi”, ka thënë Haradinaj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas