Te Fundit

Opinion/Elisa Spiropali: Ja ministrat me M të madhe 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:54 - 24/11/15 |
b.f

Elisa Spiropali nuk është shprehur në Opinion nëse ka votuar ndonjërin nga ministrat e sondazhit të Opinion.al, por është shprehur se ka dashur t’i ndajë ministrat në varësi të përballjes që ata kanë edhe me opozitën. Ajo ka folur për ministra me M të madhe, sepse janë sulmuar agresivisht dhe i ka konsideruar “tanke të qeverisë”, ministrat: Saimir Tahiri, Ilir Beqja dhe Damian Gjinkuri.

 

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Pas