Emisionet

“Opinion” zbulon Shkupin ndryshe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:11 - 15/10/20 |
Al Do

Emisioni “Opinion” është ndalur këtë të mërkurë në Shkup, dikur kryeqyteti me më shumë shqiptarë në botë.

Gazetari Blendi Fevziu ka zbuluar Shkupin përmes elementëve të rëndësishëm, të historisë, të jetës së përditshme, monumenteve historike, shtëpive të vjetëra dhe zhvillimit që ka pësuar qyteti.

Çarshia e vjetër, arkitektura osmane dhe trashëgimia e jashtëzakonshme kulturore e bejnë Shkupin një qytet që ja vlen për t’u vizituar sa më parë!

Pas