Emisionet

“Opinion” zbulon Krujën ndryshe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:10 - 12/11/20 |
el ida

Qytetet shqiptare, vlerat e tyre, trashëgmia kulturore, elementë të së shkuarës dhe jeta e sotme, janë në fokus të një serie emisionesh të realizuar nga “Opinion”.

Të mërkurën e 11 Nëntorit, udhëtimi i gazetarit Blendi Fevziu u ndal në qytetin e Krujës. Shumë pranë Tiranës, me elementë të veçantë të historisë, me një pazar tradicional të shumënjohur, Kruja është aktualisht qyteti më i vizituar nga turistët.

Pas