Emisionet

Opinion/ Zbulohen dokumentat e bisedave të diktatorit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:04 - 03/05/19 |
el ida

Mbrëmjen e dy majit në programin “Opinion” u publikuan disa biseda, takime dhe dokumente sekrete të Enver Hoxhës për arrestimet, eleminimet dhe të huajët.

Të ftuar për të diskutuar lidhur me psikologjinë, formimin intelektual dhe kulturor të Enver Hoxhës ishin Neli Demi, Vera Bekteshi, Ermal Hasimja dhe Genc Ruli.

Për më shumë ndiqni emisionin e plotë videot e mëposhtme:

Pas